Oyun

Among Us Şerif Modu (Sheriff Mode) Nasıl İndirilir Ve Oynanır?

Among Us şerif modu (sheriff modu) nasıl yapılır? Among Us şerif modu (sheriff modu) nasıl indirilir? Among Us şerif modu (sheriff modu) nasıl oynanır? Haberimiz ile Among Us oyununun eğlence modları arasından biri olan şerif modunu nasıl oynayacağınızı, nasıl indireceğinzi öğrenin. Bu aralar herkes tarafından sevilen ve oynanan popüler oyun Among Us’da yeni eğlenceler ve modlar devam ediyor. Son dönemde çıkan sheriff modu ile birlikte oyunu oynayanlar, öncekinden farklı bir Among Us oynayış tarzı yaşamaya başladı. Peki, Among Us şerif modu (sheriff modu) nasıl yapılır? Ve Among Us şerif modu (sheriff modu) nasıl indirilir? Among Us şerif modu (sheriff modu) nasıl oynanır? asosyalist.com olarak derledik.

Among Us Şerif Modu

Klasik Among Us’da Crewmate’ler ve İmposter’lar olmak üzere 2 tane farklı rol bulunur. Şerif Modu ise bu 2 farklı grupla beraber yanına bir tane de şerif grubu ekler ve oyunu bunun gidişatına göre farklılık gösterir. Şerif modu ile normal oyunda İmposter kaç tane olursa olsun sadece 1 tane şerif seçilir ve oyun daha eğlenceli bir hale gelir.

Among Us Şerif Modu

Bu modda şerife önceden çoğu kişinin oynadığı vampir-köylü oyunundaki silahşör gibi adam öldürme yetkisi verilir ve şerifin İmposter’ları avlaması gerekir. Şerif sadece emin olduğu İmposter’leri öldürebilir eğer İmposter yerine kendi takım arkadaşlarından yani Crewmate’leri öldürürse kendisi intahar etmiş olur. Yani kısaca şerif İmposterleri bulup avlamaya çalışırken takım arkadaşlarını da öldürmemesi gerekir.

Among Us Şerif Modu Nasıl İndirilir?

İnternet tarayıcınıza girip arama kısmına “Among Us Sherriff Mod Download” yazın ve ilk çıkan siteye giriş yapıp oradan kendi Among Us’unuzun sürümüyle aynı olmasına dikkat edin ve dosyayı indirin. Sonra indirmiş olduğunuz dosyayı masaüstüne kopyalayın. İndirdiğiniz dosya rar dosyası olduğu için onu klasöre çıkartın ve bilgisayarınızdaki Among Us’un dosya konumunun içine klasöre çıkardığınız dosyanın içindekileri bırakın. Atık Among Us Şerif Modu oynamaya hazırsınız.

asosyalist.com olarak görüşlerinize önem veriyoruz bize aşağıdan görüşlerinizi yorum olarak yapabilirsiniz. Hepinize İyi günler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu