Teknoloji

Casper, yeni telefonu VIA E30’u satışa çıkardı

Casper, yeni telefonu VIA E30 ile giriş segmenti telefon kategorisine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Casper’dan yaptığı açıklamada, telefon kategorisinde Android 11 sürümünü ilk defa kullandığı yeni ürünü VIA E30 ile teknolojiye ilgi duyanları karşılayan Casper, 5.000 mAh’lik çok güçlü bataryasya sahip olmasının yanında, toplamda 4 farklı kamerası ve semi glossy renk seçenekleriyle giriş segmenti telefon kategorisine yeni bir bakış açısı getiriyor. 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı seçenekleriyle satışa çıkarılan VIA E30, iyi bir telefondan beklenen her şeyi, en ulaşılabilir haliyle kullanıcılara sunuyor.

Android 11 sürümüyle birlikte bağlı cihazları tek panelden kontrolü sağlayan güç menüsünü aktive eden Casper VIA E30, telefonun isterseniz sesle kontrol edilmesini de sağlıyor. Android 11 sürümüne sahip olan VIA E30’un MediaTek Helio G35 işlemci gücüyle desteklenen HyperEngine oyun teknolojisi, oyunda daha yüksek bir performans bizlere sunuyor. HyperEngine, kaynak kullanımını artıran zorlu durumlarda performansın düşmesini engelleyen akıllı kaynak yönetimi sunarak oyun oynarken işlemci, grafik işlemci ve belleğin akıllı ve dinamik yönetimini sağlıyor.

16 MP ana, 8 MP ön kamerasıyla hayata olduğundan daha da geniş bir açıdan bakmamızı sağlıyor.

4 farklı kamerasıyla profesyonel bir şekilde fotoğraf ve selfie çekilmeyi sağlayan VIA E30, 16MP+5MP+2MP arka kameraları ve single portrait, beauty, fill light ve continue shot kamera modlarıyla fotoğrafların fazladan bir uygulamaya ihtiyaç duymadan düzenlenmesini de sağlıyor. VIA E30’un 16 MP çözünürlüğe sahip ana kamerası, diyafram açıklığı ve sensörü ile fotoğraflara kalite katacak detaylarıyla aradığınız performansı sizlere sunuyor.

5 MP’lik destek kamerası, 115 derecelik geniş açılı fotoğraflar çekilmesine imkan tanıyan, 2MP’lik Bokeh kamerası ise fotoğraflara derinlik katıyor. 8MP ön kamerası ile selfielerin daha parlak, daha net çekilmesini sağlayarak anları ölümsüzleştiriyor.

Platin mavi, platin beyaz ve platin siyah renkleriyle satışa sunulan Casper VIA E30, %89,8 ekran gövde oranıyla birlikte kullanıcılara büyük bir ekranla karşılıyor. VIA E30’un maksimum ekran-gövde oranı sunmak için tasarlanan geniş ekranı, görüş açısını genişletirken yüksek teknolojisiyle telefon kullanma deneyimine de netlik kazandırıyor.

Haberin kaynağı: Anadolu Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu