Haber

En Güzel Kandil Mesajları Regaip Resimli 2021

En güzel kandil mesajlarını resimli olarak bugün 18 Şubat 2021 Regaip Kandili olduğu için bugün sizlere Regaip Kandili mesajlarını derledik.

Yeni, kısa ve uzun kandil mesajları 2021

Günümüzde de insanların gelenek haline getirdiği güzel kandil mesajları, her sene olduğu gibi bugün de en çok aratılanlar arasında yerini almış oldu. ‘Kandiliniz Mübarek Olsun‘ dileklerini paylaşmak isteyen birçok kişi yakınlarını sevindirecek en güzel Regaip Kandili mesajları resimli bir şekilde buradan bakabilecek.

Regaib Kandili mesajları 2021

Yoktan var eden, insanın varlığından bilgi sahibi olan, yaratıp imtihana sokan, imtihan edip sabır veren Allah’ın bütün müminleri bağışlaması dileğiyle. Regaib geceniz mübarek olsun.

kandil mesajı resimli

Regaip kelimesinin anlamı bolluk, bereket, fazilet anlamlarına gelir. Bu gece Allah’ın bizlere sunmuş olduğu lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların en başında gelen kandil gecesidir. Hayırlı olsun.

kandil mesajları 2021

Mübarek Regaip kandilinde yapmış olduğunuz tüm duaları Allah kabul etsin inşallah. Hayırlı kandiller.

regaip kandili mesajları

Allah’a kulsun, zulmetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi hakikatli olan dostun, kandilin mübarek olsun.

en güzel kadil mesajları

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

kandil mesajları 2021 resimli

Bir kandil gülü savur sevdiklerimize, size onların gülücükleri gelsin öyle insanın içine dokunacak öyle samimi biri ol ki göz yaşlarını bile tebessüme içinde kalsın. Kandiliniz mübarek olsun.

En Güzel Kandil Mesajları Regaip Resimli

Bu zamanların feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun…

“Vedat Kaya Kimdir? Vedat Kaya Polis Memuru” yazısına gitmek için üstüne tıklamanız yeterlidir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu