Evde Takılmak Yerine Neden Parka Gitmek İstemeyesiniz Ki!

Parklar aslında herkesin bildiği ve neredeyse her sokakta bulunan açık alanlardır, ama çoğu kişi gitmek istemez. Biz de bu parkların özeliklerinin boşa gitmemesi için parklarda neler yapılabilir sıraladık. Bu zamanlarda evde çok sıkılanlar nereye gitsem diye düşünüp gidecek yer bulamayan, ama evlerinin yakınında olan parklara gitme isteğini arttıracak aktiviteleri sizler için derledik. Sizde evde oturmak yerine arkadaşlarınızla parka gidip sandığınızdan daha da çok eğlenebilirsiniz. Asosyalist.

1- Kart Oyunları

Bildiğiniz gibi bir çok kart oyunları vardır (ör: uno, iskambil, vb.). Ama insanlar sadece evlerinde oynarlar halbuki bu kart oyunları açık alanlarda hem daha zevkli hem de daha rahat oynanabiliyor. Arkadaşlarınızla beraber evde tıkılmak yerine açık alanda bağıra bağıra istediğiniz gibi oynayabilirsiniz, hem de alt komşu derdi de olmayacak.

2- İnsanlarla Tanışın

Eğer dışarı çıkmak istemeyen arkadaşlarınız varsa bazı insanlar nedense parklarda tek başına oturabiliyor. Sizde tek başına oturan insanların yanına gidip tanışabilirsiniz. Hem yeni arkadaşlar edinebilir hem de sıkılmaktansa biraz olsun eğlenebilirsiniz.

3- Masa Oyunları

Dışarıda oynayabileceğiniz bir sürü masa oyunu var bunlardan bazıları, tavla, okey, satranç, mangala, kızma birader, jenga, tombala ve sayamadığım bir çok masa oyunları var sizde bunlardan birini seçip parktan bir tane boş masa bulup arkadaşlarınızla açık havada oynayabilirsiniz.

4- Sohbet Muhabbet

Öncelikle herhangi bir markete gidip abur cubur ve içeceklerinizi alarak parklara gidip doya doya dedikodu yapabilirsiniz. Zaten şu karantina günlerinde arkadaşlarınızla bu sıralar fazla görüşemiyorsunuzdur. Bu yüzden sizde görüşemediğiniz günlerin acısını bu şekilde çıkarabilirsiniz.

Bugün sizlere neden evde oturmak yerine parklara gitmeniz için 4 sebep sunduk. Aşağıdaki kısımdan bizlere görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir