Oyun

GeForce Now Beta Kodu Nerden Bulunur? Geforce Now Nedir?

GeForce Now‘un tanıtımının ardından uygulamayı merak edenler internette GeForce Now beta kodları araştırmaya başladı. Peki GeForce Now nedir, GeForce Now Beta kodları nerden bulunur?

GeForce Now nedir?

Nvidia, oyuncular için geliştirmiş olduğu bu uygulama ile, belirli bir üyelik satın aldıktan sonra sahip olduğumuz neredeyse tüm oyunları hiçbir şekilde kendi bilgisayarımızı zorlamadan oynayabiliyoruz. Yani basitçe söylemek gerekirse, Nvidia‘nın Almanya‘da barındırmış olduğu bilgisayarına bağlantı kuruyoruz ve bu bilgisayarda sahip olduğumuz oyunları rahatlıkla oynayabiliyoruz. Oyunlarınız için herhangi bir fazladan ödeme yapmanıza gerek kalmadan, Steam ve Epic Gmes gibi bir çok platformlarda sahip olduğumuz oyunların neredeyse tamamını oynayabildiğimiz bu sistemde, bilgisayarımız tarafından herhangi bir işlem ya da indirme olmadan oynayabilme imkanını bizlere sağlamış oluyor. Ama belirtmemiz lazım ki bu sistem şu anlık online oyunları oynayabilmemiz için yeterince sağlıklı bir şekilde çalışmadığını apaçık söyleyebiliyoruz.

GeForce Now nedir?

Örnek vermek gerekirse belli bir süredir Red Dead Redemption 2‘yi oynamak istiyorsunuz ama sisteminizde yer yok ve ya sisteminiz oyunu üst seviye ayarlarda çalıştırmıyor. İşte tam da bu noktada GeForce Now sistemine giriş yapıp istediğiniz zaman oyunu oynayabiliyorsunuz. Üstelik sisteminiz kaldırmasa bile tamamen son seviye grafik ayarlarında oyunu rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

Ama bu konuda hakkında üstüne değinmemiz gerekiyor ki bir streaming tarafından oyunu oynadığımız için görüntü kalitesi tamamen kendi sistemimizdeki gibi kaliteli değil sanki YouTube tarafından 1080p kalitede bir video izliyormuş şeklinde tanımlayabiliriz. Buna rağmen özellikle tek oyunculu oyunların gecikme süresi oldukça bizleri mutlu edici bir durumda.

GeForce Now beta kodları nerden bulunur?

Peki GeForce Now beta kodları nerden bulunur? GeForce Now beta kodlarını şu anda isteyen herkes alamıyor, belirli ve az sayıda olan bu kodları belli başlı kişilere veriliyor. Peki siz bu GeForce Now beta kodlarını nerden alacaksınız? İnternette YouTube, Twitch, İnstagram ve bazı oyun forumlarında bu kodların çekilişleri yapılıyor. Siz de bu çekilişlerden bazılarına katılıp GeForce Now’un beta kodlarına sahip olup deneme sürecinde bir göz atabilirsiniz.

“Değeri En Yüksek Mobil Oyunlar” yazısına gitmek için üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu