Sosyal

İkbal Gürpınar Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

TRT‘de bazı programlar katılan ve sunuculuk yapan İkbal Gürpınar geçtiğimiz dönemde kovid-19‘a yakalanan annesi ve babasını kaybeden, ardından kendisi de yakalanan “İkbal Gürpınar kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? ve İkbal Gürpınar öldü mü?” gibi sorular oldukça aratılmaya başladı.

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

4 Ekim 1969 yılında Kırıkkale’de doğdu. Okulunda yapılan sınavı başarıyla geçerek spikerliği kazandı. 1994-1995 yılları arasında TRT‘de “25.Saat” adlı ilk televizyon programıyla hayatında ilk kez ekran karşısına çıkmıştır. Çok vakit geçmeden ardından ithalat ihracat elemanı sertifika programına Ortadoğu Amme İdaresi‘nde konuk olarak alındı. Ve restoran zincirleri oluşturan bir şirkette Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yapmakta görev aldı. TRT Gap‘ta bazı programlar ve 1998-2000 tarihinde TRT’de görev alıp, bir hastanede halkla ilişkiler konusunda çalışmıştır.

İkbal Gürpınar Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır
İkbal Gürpınar Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

2006 tarihinde Kanal D‘de “İkbal’le Yaşama Dair” programını sunan İkbal Gürpınar, “Yüzük Taşı“, “Mutluluk Oyunu” ve “Kimse Yok Mu?” isimli televizyon programlarıyla ekran karşısına çıktı. Ardından Kanal 7‘de ekrana çıkan “Hayatın İçinden” adlı programının da sunuculuğunu yapmıştır. Başından geçenleri, tecrübelerini ve fikirlerini kitaplarında dile getiren Gürpınar 3 defa evlilik gerçekleştirdi ve 2 çocuğu bulunuyor.

KİTAPLARI

  • Günaydın Gece
  • İkbal’le Küçük Mutluluklar; Gün Doğdu
  • Benim Hâlâ Umudum Var
  • İkbal Gürpınar’la Ramazan Sofrası
  • Yemek Tarifleri; Türk ve Dünya Mutfağı
  • İçimden Geldiği GibiAşkın
  • Aşkın Bir Yüzü; Erkek ve Kadın Gözüyle

Among Us Şerif Modu nasıl indirilir ve nasıl oynanır?” Yazısına gitmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu