İkinci El Sitelerinden Makul Bir Fiyata Alabileceğiniz Efsane Ürünler

Birçok kişi ikinci el ürünleri almaktan pek hoşnut kalmasa da, aynı ürüne nerdeyse iki kat fiyat vermekte saçma kalıyor. Ama bugün sizlere gayet makul fiyatlara ikinci el alabileceğiniz oldukça güzel ve kaliteli ürünleri derledik. İşte İkinci El Sitelerinden Makul Bir Fiyata Alabileceğiniz Efsane Ürünler. Asosyalist

1-Playstation 3

Bahsi geçen sitelerde 1100 ila 1500₺ arasında bulunan bu ürün günümüze göre eskimiş gözükse de açıklanan Playstation 5 fiyatlarından sonra kullanıcıların gözbebeği haline gelmiş bulunmaktadır. Her ne kadar eski bir konsol olsa da hala kullanıcılara oyun zevkini yaşatmaktadır.

2-Logitech G29

Bu ürün Logitech markasının yüksek kaliteli direksiyon setlerinden birisidir. İkinci el piyasasında 1500₺ arasında bulabileceğiniz bir üründür. Özellikle araba simülasyonu oyunlarında adeta gerçek araba kullanıyormuş hissiyatı veren bu ürün kullanıcıların ilgi odağı olmuş durumda.

3-İpad Air 2

Ürün Apple markasına ait olan tablet modeli olmakla birlikte bahsettiğimiz sitelerde 1500₺ bandında bulunmaktadır. Günümüzde okulların uzaktan eğitime dönmesiyle birlikte çocuğunuza, kardeşinize derse katılabilmesi için alabileceğiniz bir üründür. Onun dışındaki işlerinizde de kolaylık sağlayacak teknolojiye sahiptir.

4-Xiaomi mi Box S 4K

Bu ürün ikici el piyasasında 450₺ civarında bulunmaktadır. Çoğu insanların televizyonu internete bağlanamamakta. Bu teknoloji harikası ürün ise televizyonunuzu akıllı bir televizyona çevirmektedir.

5-Eufy 35c Robot Süpürge

Bu ürünümüz evinizi süpürürken oluşan bel ağrılarına son verebilecek teknolojiye sahip. Üstelik ikinci el piyasası 1500₺ civarındadır. Bu teknolojik ürün siz olduğunuz yerde dururken evinizi süpürebilmektedir.

6-Nikon D5100 Fotoğraf Makinesi

Bu teknolojik aletimiz ise bir fotoğraf makinesi ikinci elleri 1300-1500₺ arası değişmekte olan bu ürün ile mükemmel kalitede fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu makine ile çektiğiniz fotoğraflara kendiniz bile çok şaşıracaksınız.

Aşağıdaki kısımdan bize görüşlerinizi bildirebilirsiniz ve eğer haber hoşunuza gittiyse sosyal medyadan paylaşabilirsiniz. Asosyalist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir