MCP Minecraft’ın Keşke Öğrenseydim Diyeceğiniz Özellikleri!

Günümüzün en popüler ve bir çok topluluğa sahip olan Mojang’ın yapımcısı olduğu mcpe hakkında verdiğimiz bilgiler sayesinde birkaç şey hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Asosyalist.

1


Eğer çok unutkan birisiyseniz ve evinizde ev interneti olmasına rağmen mobil verinizi açık bırakıyorsanız size bir tüyo vereceğim. Oyunlar İnternet çok yer. Ve mcpe de çok internet yer. Oyuna girdiğinizde direkt ayarlar-profil-mobil veri kullan yazan yeri kapatırsanız mobil verinizden internet gitmez

2


Mcpe oyununu oynayan küçük oyuncu sayısı çok fazla ve bunu bilmeyenler olduğunu düşünerek koyuyorum ki telefon veya tablet, cihazınıza uyumlu olan bir klavye-mouse alırsanız mcpe’yi rahatlıkla oynayabilirsiniz.

3


Mcp’de çoğu kişinin yine bilmediği bir özellik fov (derece bakış özelliği)’dir. Fov sizin bakış açınızı görüş derecenizi ayarlar. Bu ayarı yapmak için ayarlar-video-fov şeklinde takip ederseniz ulaşabilirsiniz.

4


Mcpe’de bilgisayarda oynadığınız şekilde oynamak isterseniz bu çok kolay. Ayarlar-video-profil olarak takip ederseniz bulabilirsiniz ve bunu Ui profili olarak düzeltin aynı pcdeki gibi oynama şansına sahip olursunuz.

5


Eğer oyun kurarken bazı hileler açık olsun bazıları açık olmasın diye mi uğraşıyorsunuz ben size hemen anlatayım. Öncelikle hile mesela keep inventory hilesi yani envanteri ölsen bile koru hilesi, bunu açık bırakıp diğeri hep kapalı mı olsun istiyorsunuz bunu şöyle yapabilirsiniz. Hileleri açıp keep inventory hilesini aktif edip hileleri kapatın merak etmeyin sadece o açılcaktır. Çünkü tek onda etkileşimde bulundunuz.

6


Altın zırh oyunun en güçlü zırhıdır. Fakat en dayanıksızıdır. Ama kısa bir mücadeleye mi giriceksiniz altın zırh tercihiniz olsun. Kazmadada öyle altın kazma en hızlısıdır. (test edilmiştir)

Bize aşağıdaki kısımdan görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

One thought on “MCP Minecraft’ın Keşke Öğrenseydim Diyeceğiniz Özellikleri!

  • 10 Ocak 2021 tarihinde, saat 4:15 am
    Permalink

    Minecraftı seviyordum daha çok sevmeye başladım bu gibi haberlerin devamının gelmesini bekliyorum saygılar

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir