Oyun

Mobilede Stilize Edilmiş Oyunlar

Herkes mobil oyun sever hatta Çoğumuzun da oynadığı belli başlı mobil oyunlar da oyunlar vardır. Ve yapımcılar bu oyunların orijinal hikayelerini bozmadan kalitelerini stilize ederek kullanıcıların karşısına sunuyor. Bizde bugün sizler için stilize edilmiş mobil oyunları derledik. Asosyalist.

1-Vector Full

Bu oyundaki amacınız kontrolünü sağladınız karakter ile bulunduğunuz zorlayıcı bölümlerde engelleri tamamlayarak bölümü bitirmek.

2-Hit-Man Suikastçi

Bu oyunda yapmanız gereken kontrolünü sağladığınız Ajan 47 ile görevlerde bulunan hedef kişileri etkisiz hale getirmektir.

3-Youtubers Life

Hedefiniz gerçek bir youtuber gibi ev içerisinde karakterin kanalına ait videolar hazırlamak ve Youtube’ta paylaşmak. Kitle sayınızı arttırmak.

4-The Room:Old Sins

Hedefiniz kontrolünü sağladığınız kişi ile bulunduğunuz Waldegrave Malikanesi içerisindeki odalarda karşınızda çıkan karışık sistemleri çözmek, gizemleri gün yüzüne çıkarmak. Ve görevleri tamamlamaktır.

5-Stardew Walley

Yapmanız gereken kontrolünü sağladığınız kişiyle bulunduğunuz kasaba içerisinde kendi çiftliğiniz kurmak, en güzel şekilde yönetmek ve sosyal yaşamınızı oyun içerisine yansıtmaktır.

Bize aşağıdan görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu