Technology

Samsung yeni katlanabilir Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 için ön satışlar başladı

– 1 Eylül’de başlayan ön satışlar, 21 Eylül saat 23.59’a kadar devam edecek

Samsung, Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch 4, Watch 4 Classic ve Galaxy Buds 2’nin Türkiye’de ön satışa sunulduğu duyurdu.

Şirketten duyurulan açıklamaya göre, Samsung Electronics, yeni nesil katlanabilir Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G akıllı telefonların ve diğer yenilikçi cihazlarınıTürkiye’de ön satışının başladığını bizlere duyurdu.

Telefon meraklıları ve yenilikçi akıllı telefon teknolojisi sevenleri için Galaxy Z cihazların 1 Eylül’de başlayan ön satışları 21 Eylül Salı günü saat 23.59’a kadar Samsung mağazaları ve yetkili çevrimiçi satış kanalları üzerinden sürdürülecek. Galaxy Z Fold3 için S Pen Fold modelleri, Galaxy Watch 4, Watch 4 Classic ve Galaxy Buds Serisi’nin en hafif ve en küçük üyesi Buds 2 de bu ön satışta olucak.

Galaxy Z Fold3 5G’nin şu anki satış fiyatı KDV dâhil 21 bin 999 TL, Galaxy Z Flip3 5G’nin fiyatı ise KDV dâhil 11 bin 999 TL gibi bir ücreti olucak. Kullanılmış olan eski telefonlarını getirenlere Galaxy Z Fold3 5G için 2 bin TL’ye, Galaxy Z Flip3 5G için de 1.000 TL’ye varan takas imkanı sunulacak. Ayrıca bu akıllı telefonları satın alanlara 1 yıllık Samsung Care+ Ekran Koruma Sigorta Hizmeti de hediye edilecek.

Galaxy Buds2 999 TL fiyat ile raflarda yerini alıyor. Galaxy Watch 4 2 bin 199 TL ve Galaxy Watch 4 Classic 2 bin 799 TL’ye sipariş edilebiliyor.

Bunlara ek olarak kampanyaya katılan satış noktalarının birinden Galaxy Buds2, Galaxy Watch4 veya Watch4 Classic satın alan kullanıcılar, kampanyanın sunmuş olduğu koşulları yerine getirirseler Samsung markalı Duo Wireless Charger cihazında kullanabilecekleri %50 indirime hak kazanacak.

Haberin kaynağı: Anadolu Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu