Teknoloji

Son Yıllarda Bulunmuş En İşlevsel Ev Eşyaları

Teknolojini gelişmesiyle beraber bir çok yeni ev eşyaları ortaya çıktı. Bunlardan çoğu gerçekten insanların işini baya kolaylaştırmış ve olmazsa olmaz eşyalardır. Bizde bugün sizlere bu olmazsa olmaz olan ev eşyalarını derledik. İşte son yıllarda bulunmuş insanların işlerini kolaylaştıran ev eşyaları. Asosyalist.

Rubbermaid FreshWorks

Rubbermaid FreshWorks isimli bu kaplar aslında hemen bozulacak gıdaları daha uzun ömürlü hale getiriyor. Bir nevi saklama kabı veya daha kullanışlı uzun ömürlü daha iyi tasarlanmış hali de denebilir. Tipik saklama kaplarından farklı olarak, Rubbermaid’in Freshworks kapları havalandırılmıştır bu sayede daha gıdaların daha taze kalmasını sağlar.

Slow Cooker

Yavaş pişirici olarak da geçen bu cihaz aslında bir teknolojik güveç. Eskiden güveçlerin içinde yemek yapılırdı hala da yapılır bunun amacı güvecin içinde yemeğin daha iyi pişmesi ve ona özel pişme şekliyle daha lezzetli olmasını sağlamaktır. Slow Cooker’lar da tam bu işe yarıyor yavaş bir ocak, pişirme, kaynatma ve kızartma gibi diğer pişirme işlemlerinizi daha kolay yapmanızı ve lezzetli olmasını sağlıyor.

Su Filtreleme Sistemleri

Aslında bu yeni bir gelişme değil. Yaklaşık bir 10-15 yıl önceden bile olan bir alet. Ama işlev olarak evimizdeki çoğu aletden daha işlevseldir. Hem ekonomik olarak hem temizlik olarak birçok amaçta kullanılır. Hem içmek için kullanabilecek musluk suyu filtreler. Ayrıca yemeklerinizde kullanılacak suyun temizlenmesini sağlar ve sağlık açısından büyük önem taşır.

Termosifon

Aslında ilk baktığınızda şofben bu diyebilirsiniz ama değil. Şofbenlerle Termosifonlar arasındaki en temel fark Şofben ürünleri, bir su çıkışına yani musluğa bağlanırken termosifon ürünleri ise kullanıldığı alandaki tüm musluklara bağlanabilmektedir. Lavabo, banyo, duş, mutfak gibi yerlerde aynı anda sıcak veya soğuk su verebilir. Hani duş alırken içerden bir musluk açıldığında su soğur ya işte bu alet sayesinde bu sorun ortadan kalıyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. güzel haber yeni evleneceğiz çok işime yaricak aletler en az 2 3 tanesini alıcağım teşekkürler <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu