Sinema & Dizi

Televizyon Programlarına Konuk olan Türk Youtuberlar

Youtube Türkiye bu zamanlarda oldukça kullanılan ve insanları saatlerce telefonlara kitleyen bir uygulama haline gelmiştir. İnsanlar Youtuberları o kadar ciddiye almamış olsa da işini ciddiyetle yapan ve hatta televizyon programlarına kadar çıkan Youtuberlar olmuştur. Biz de bugün sizlere Türk televizyon programlarına çıkan Youtuberları derledik. Asosyalist.

Enes Batur

Enes Batur şu anda yaklaşık Youtube’da 14,4 milyon abone sayısına ulaşan ve bunların yanında İnstagram, Tiktok gibi sosyal medya uygulamalarında da her geçen gün artan ve milyonlara dayanan takipçi sayısına ulaşmıştır. Peki Enes Batur hangi televizyon programlarına konuk olmuştur? Öncelikle televizyon programları hariç kendi sinema filmini çıkaran bir Youtuber’dır. 1 Haziran 2019 tarihinde Enes Batur TV8 kanalında EYS TV programına ve 27 Mayıs 2019 tarihinde ise KANAL D‘de 2. Sayfa programına, 9 Şubat 2018 STAR TV Hülya Avşar’ın programlarına çıkmıştır.

Kafalar

Kaflar 3 kişiden oluşan tek bir Youtube kanalıdır ve kendi sinema filmlerini yapmışlardır. Kafalar şu anda Youtube’da yaklaşık 7,2 milyon abone sayısına ulaşmayı başarmışlardır. Peki kafalar hangi televizyon programlarına çıkmıştır? Kafalar 6 Aralık 2018 tarihinde TV8‘in EYS TV programına çıkmışlardır.

Berkcan Güven

Berkcan Güven Youtube’da yaklaşık 4 milyon abonesi ve İnstagram’da 3 milyon takipçisi vardır. Şu sıralar Youtube’a video çekmek yerine şarkı yapıyor olsa da zamanında videoları çok sevilmiş ve başarılı olmuş bir Youtuber’dır. Peki Berkcan Güven hangi televizyon programlarına çıktı? Berkcan Güven 10 Ocak 2020 tarihinde Eser Yenenler’in sunmuş olduğu TV8‘in EYS TV programına katılmıştır.

Efe Uygaç

Efe Uygaç aslında Berkcan Güvenle beraber aynı anda Eser Yenerler‘in sunmuş olduğu TV8‘in sevilen programı EYS TV programına beraber katılmışlardır ama listemizde de yer almasının doğru olacağını düşündük. Efe Uygaç’ı bazılarınız Youtube’dan tanımış olsa da aynı zamanda Twitch‘de de yayıncılık yapan biridir. Youtube’da yaklaşık 500 bin abonesi ve İnstagram’da yaklaşık 500 bin takipçi sayısına ulaşan Efe Uygaç da 10 Ocak 2020 tarihinde televizyon programına çıkmayı başarmıştır.

Ali Biçim Ve Mesut Can Tomay

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay, Berkcan Güven’in ve Efe Uygaç’ın da olduğu gibi Eser Yenerler‘in programı olan TV8’in EYS TV programına 14 Şub 2020 tarihinde aynı anda beraber çıkmışlardır.

Orkun Işıtmak

Orkun Işıtmak senelerdir Youtube’la uğraşan ve kendisini insanlara sevdirmeyi başarmış olan bir Youtuber’dır. Youtube’da yaklaşık olarak 8 milyon abone sayısına ulaşan biri olmuştur. Peki Orkun Işıtmak hangi televizyon programına çıktı? Orkun Işıtmak TV8’İN EYS TV programına konuk olmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu