Oyun

Twitch Yayıncılarının Yayında Çok Oynadığı Rtx Teknolojili Oyunlar

Nvdia‘nın bize sunmuş olduğu Rtx teknolojisi sayesinde oyunlar artık daha gerçekçi bir hal almıştır. Bir sürü Rtx teknolojisine sahip oyun olsa da biz bugün sizlere diğerlerine göre daha bilindik ve Twitch de daha popüler olan 3 oyunu derledik. İşte Twitch’de diğerlerine göre daha bilindik Rtx teknolojisine sahip 3 oyun. Asosyalist

1- Battlefield V

Electronic Arts’ın yapımcılığını üstlendiği oyun 20 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü. Oyun Battlefield serisinin 16. oyunudur. Oyun İkinci Dünya Savaşı’nda işlenmektedir. Battlefield 1 oyununun devamı niteliğindedir. Oyunun en başlarında bir çok cephede tanklarda ve uçaklarda bulunuyorsunuz. Oyun Microsoft Windows , PlayStation 4 ve Xbox One için çıkmıştır. Oyunda hikaye modu bulunmaktadır. Ancak hikaye modları çok kısa olduğundan oyun yarıda kalmış gibi oluyor. Norveç , Fransa gibi ülkeler Rotterdam gibi şehirlerden manzaralar sunan oyun görüntü olarak çok geliştirilmiş. Oynanış mekaniği olarak ise mermilerin anlamsızca sekerek kaybolması gibi hatalar oyunda bulunmamaktadır. Oyunun Battle Royale Modu olan Firestorm’da bulunmaktadır. Oyunu bilgisayarla oynuyorsanız ve Nvidia RTX bulunuyorsa ışın izleme teknolojisini kullanabilirsiniz.

2- Asetto Corsa Competizione

12 Eylül 2018’de piyasaya sürülen araba oyunudur. Oyun Microsoft Windows , PlayStation 4 , Xbox One için piyasaya sürüldü . Oyun hem online hemde bilgisayara karşı oynayabiliyor. Oyunda GT Serisi araçların performans ve sürüş deneyimini alabileceğiniz bir oyundur. Oyun grafik olarak çok iyi durumdadır. Bilgisayarınızda Nvidia RTX bulunuyorsa ışın izleme teknolojisini deneyimlemelisiniz.

3- Minecraft

Minecraft’ı zamanımızda nerdedeyse bilmeyen yoktur ama oyunun ilk 17 Mayıs 2009’da Mojang şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Oyun hem online hemde bilgisayara karşı oynanabiliyor. Oyun Java , Nintendo Switch , PlayStation 4, Xbox One , Android , Microsoft Windows , Windows 10 , iOS , Xbox 360 , PlayStation 3 ve Linux platformlarında kullanıma sunuldu. Oyun hayatta kalma bölümü olan Survival , zorlayıcı olan Hardcore ve yaratıcı olan Creative gibi modlara sahiptir. Hayatta kalma modunda gelişmek ve hayatta kalmak için eşyalar toplamalı ve yaratıklarla savaşıp barınak ve yiyecek hazırlamalıdır. Zorlayıcı modda ise bildiğiniz hayat şartlarında oynanmaktadır. Yaratıcı modda ise her türlü envanter oyuncuya verilir ve istediğini yapması sağlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu