Haber

Yılbaşına Özel Programlara Katılan Bazı Sporcular

Bütün yılbaşına özel programlar tanınmış kişileri konuk olarak programlarına davet ederler. Gerek eğlenmek açısından gerek reytingleri arttırmak amacıyla olsa da bu programlar yılbaşı akşamlarının olmazsa olmazlarıdır. Biz de bugün sizlere yılbaşı özel programlarına katılan sporcuları derledik. İşte yılbaşına özel programlara katılan bazı sporcuların programdaki ortamları ve kariyerleri. Asosyalist.

1) Hakan Çalhanoğlu

Yılbaşı Özel Programına Çıkan Hakan Çalhanoğlu

31 Aralık 2020 O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılmıştır. Programa Kerem Bursin, Serhat Kılıç , Enis Arıkan gibi ünlüler katılırken sporcu olarak ise milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu katıldı. Çalhanoğlu , jüri üyelerinden Hadise ve Ebru Gündeş’e çiçek hediye ederken ; Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’e ise kendi isimlerine ait Milan forması hediye etti. Milli futbolcumuz “Çökertme” adlı parçayı seslendirirken dönen jüriler arasından Beyazıt Öztürk’ün takımına katılmayı seçti. 8 Şubat 1994 doğumlu futbolcu Almanya’da doğmuştur. İlk başta doğduğu şehrin takımı olan Waldhof Mannheim altyapısında oynamıştır. 2009 yılında Karlshuer’in altyapısına transfer oldu. İlerleyen senelerde ilk A takım olarak burada görev yaptı. Daha sonrasında Hamburg gibi büyük bir takıma transfer olmuş ardından ise Bayer 04 Leverkusen takımına transfer olup kariyerinde büyük bir başarı yakalamıştır. Sonrasında ise 2017 yılında AC Milan takımına transfer olmuştur. Hala Milan’da forma giyen futbolcumuz şu an da kariyerinin en parlak dönemlerini yaşamaktadır. Milan’ın uzun yıllar sonra başarı yakalamış olmasına katkıda bulunan Hakan 35 milyon € bonservis bedeline sahiptir. Özel hayatına bakacak olursak 2017 yılında Sinem Gündoğdu ile evlenmiştir. Geçtiğimiz günlerde ise kızı Liya Çalhanoğlu doğmuştur.

2) Burak Yılmaz

Yılbaşına Özel Programa Çıkan Burak Yılmaz

31 Aralık 2017 O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılmıştır. Programa Ozan Güven , Birce Akalay , Müge Boz gibi isimler katılırken futbolcularımızdan da Burak Yılmaz katılmıştır. “Haydi Söyle” isimli şarkısını söyleyen Burak Yılmaz Hadise hariç tüm jüri üyeleri dönmüşken bir anda sahnede Arda Turan belirdi ve Hadise’nin yanına gidip butonuna bastı. Hadise’nin de dönmesini sağlayan Arda Turan programa neşe kattı. 15 Temmuz 1985 Antalya doğumlu milli futbolcumuz Burak Yılmaz 2000 yılında başladığı Anlatyaspor altyapısından 2003 yılında A takıma yükselmiştir. Orada da iyi performans gösteren Burak 2006 yılında Beşiktaş’a transfer olmuş ve beklenenin altında performans gösterdiği için 2008’de Manisaspor’a satılmıştır. Oynadığı 16 maçta 9 gol atan Burak Fenerbahçe’nin gündemine girmiş ve aynı sene Burak’ı transfer etmiştir. Fenerbahçe’de oynadığı maçların hiçbirinde gol atamayan Burak Eskişehirspor’a kiralanmıştır. Oradan sonra ise Trabzonspor’a takas karşılığında transfer olmuştur. Oynadığı 2 sezonda 75 maçta görev alıp 55 gol atmıştır. Burak’ın tam olarak parlama dönemi Trabzonspor’da oynadığı dönemdir. Ardından 2012’de Galatasaray’a transfer olan Burak 105 maçta 65 gol atmıştır. Ardından Çin ekiplerinden Beijing Guoan’a transfer olmuş ve geçen bir sezonun üstüne 2017’de Trabzonspor’a geri gelmiştir. 32 maçta 28 gol atıp yaşlandığını söyleyenlere cevap vermiştir. Ardından Trabzonspor’dan olaylı ayrılışı üzerine kadro dışı kalmasıyla 2019’da Beşiktaş’a transfer olmuştur. Geçen bir sezonun üstüne Fransız ekiplerinden Lille’ye transfer olan Burak 35 yaşında olmasına rağmen Fransa’da çok iyi performans göstermektedir. Piyasa değeri 1.5 milyon € olan milli futbolcumuzun özel hayatına baktığımızda ise 2014-2018 yılları arasında evli olduğu ve 2 çocuğunun annesi olan İstem Atilla’yı görmekteyiz.

3) Hidayet Türkoğlu

Yılbaşına Özel Programlara Katılan Bazı Sporcular Hidayet Türkoğlu

31 Aralık 2015 O Ses Türkiye yılbaşı özel programına konuk edilmiştir. Bunun yanında programa Aras Bulut İynemli, Ezgi Mola, Emre Kınay, Gürkan Uygun, Emrah Parlak gibi ünlülere de programda yer verilmiştir. Şarkı söyleme konusunda basketboldaki kadar yetenekli olmayan Hidayet Türkoğlu’nun söylemiş olduğu “Sen Allahın Bir Lütfusun” isimli şarkısını söylerken komik anlar ortaya çıkmıştır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu