Zamanında Çok Popüler Olup Zamanla Unutulmuş Olan Akımlar

Herkesin bildiği üzere sosyal medyadaki akımlar günümüzün olmazsa olmaz eğlencelerindendir. Gerek Facebook, Twitter, İnstagram’da paylaşılan bu akımlar hepimizin ilgisini bir aralar bayağı çekmiştir. Bugün ise sizlere zamanında popüler olmuş şimdi ise unutulan ve hiç bahsedilmeyen akımları derledik. İşte zamanında çok popüler olup zamanla unutulmuş olan akımlar. Asosyalist.

1-Harlem Shake

Amerikalı Dj Baauer’in oluşturduğu Harlem Shake isimli şarkı arka planda açılır. Bir kişi dans ederken bir anda diğer insanlarda onun yanında saçma danslarını ederek eğlenirler.

2-Pen Pineaple Apple Pen-PPAP

Türkçe Çevirisi Ananas Kalem ve elma kalemdir. Bu akımı insanlar her ne kadar saçma bulsa da izlenmesi ile insanları kendine bağladığından eminiz.

3-Salt and İce Challenge

Bu akım eğlendirdiği kadar sizlere acı verecek bir akımdır. Derinize döktüğünüz tuzun üstüne bir buzu bastırıyorsunuz. Çok fazla tuttuğunuz zaman ise 3.dereceye kadar yanığınız oluyor. Bu akım saçma akımlar listesinde olsa 1.’liğe oynayacak bir akımdır.

4-Dame tu Cosita

Bu akım listedeki en garip ama en eğlenceli akımlarından olabilir. Bir uzaylının arkada çalan müzik eşliğinde “Dame tu Cosita” demesinden ibarettir. Uzaylı sadece şarkı söylemiyor garip danslar ederekde bu akımın eğlencesini oluşturuyor. Bu akım popüler olduktan sonra herkes bu dansı taklit etmişti. Gelin görün ki sanırım artık bu akım milyonların değil binlerin ağzında zor duruyordur.

5-Slime Akımı

Slime akımı yaklaşık 1-2 yıl boyunca popülerliğini korumuş bi akımdır. Belirli malzemeler karıştırılarak yapılan bu maddeye ne sıvı denebilir ne katı. Gerek videolarla gerekte dışarı satılarak popülerliğini sürdüren bu slime akımı yapılan kötü açıklamalar zararlı malzeme denmesiyle ortadan kalkacak duruma gelmiştir. En sonunda ise akım sıkıcı hale gelmiş videolar izlenmemeye başlamıştır ve akım son bulmuştur.

Görüşlerinizi aşağıdan yorum yapabilirsiniz.

One thought on “Zamanında Çok Popüler Olup Zamanla Unutulmuş Olan Akımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir