Sosyal

Ziraat Mobile Giremiyorum, Ziraat Mobil Çalışmıyor Sorunu

Ziraat mobile giriş sorunu yaşanıyor. Ziraat mobile giremiyorum, ziraat mobil çalışmıyor, ziraat mobil zaman aşımı hatası Hepsi haberin devamında…

Ziraat Mobile giremiyorum

Devlet bankalarından olan Ziraat Bankasına zaman aşımı hatası veriyor ve 2 saattir giriş yapılamıyor. Kullanıcılar Twitter’da Ziraat Mobile giremiyorum #’tegi altında konuşmalar başlattı. Peki Ziraat Bankası çöktü mü?

Ziraat Mobile giremiyorum

Ziraat Mobil zaman aşımı hatası

Ziraat Bankasının bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da kira ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi kartı ve kredi ödemesi gibi zorunlu ödeme yapacak olan kişiler mağdur oldu.

Ziraat Mobile Neden Çöktü?

Kullanıcılar Twitter üzerinden kurun düşmesiyle beraber mobil uygulamaya giremediğini belirtti. Bu soruna hala Ziraat yetkililerinden herhangi bir yanıt gelmedi. Kullanıcılar maaş yatım günü olan ayın 15 inde böyle bir sorun yaşadığı için yoğun bir tepki gösterdi. Maaşlarının güvence altında olmadığını belirten kullanıcılarda oldu. Ziraat Mobile Girememe Sorunu Çözümü Şuanda herhangi bir çözüm net olarak bulunamadı. Bazı kullanıcılar 1 bazıları 2 saattir uygulamaya giriş yapamadığını belirtiyor. Bu sorunla alakalı bir çözüm yok. Zamanla sorunun çözülmesini, yetkililerin açıklama yapmasını ve sorunu düzeltmesi bekleniyor.

“Passat Türkiye’den Neden Çekilme Kararı Aldı?” yazısına gitmek için üstüne tıklamanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu